• -50%
Komplet CUBANO, green/fuchsia
Komplet CUBANO, green/fuchsia
Komplet CUBANO, green/fuchsia
RiccaPoints: 7 pkt

Piękny komplet składający się z bluzki i spodni, świetna jakość i oryginalny fason.
Bluzeczka z kopertowym dekoltem.
Krótkie rękawki o kimonowym fasonie.
Dół wykończony gumką, która pięknie się dopasowuje.
Spodnie na szerszej gumie, pięknie podkreślają talię.
Najmodniejsze, szerokie nogawki doskonale układają się w ruchu.
Zwiewny materiał idealnie nada się na letnie dni.
Doskonale sprawdzi się zarówno na co dzień, specjalną okazję jak i wieczorne, eleganckie wyjście.

Rozmiar uniwersalny, pasuje na S-L.

 Wymiary:

Bluzka

Całkowita długość: 37 cm
Szerokość od pachy do pachy: 44-53 cm x2

Spodnie
Szerokość w pasie:29-38 cm x2
Szerokość biodra: 50 cm x2
Długość całkowita :103 cm


Skład: 90% poliester, 10% elastan

Modelka Oliwia 170 cm, na co dzień nosi rozmiar S/M.

Produkcja: import

Nazwa Boxu
(W) A20 Julia
Kolor
Różowy
Zielony
Wymiary znajdują się w zakładce "Opis"

Komplet CUBANO, green/fuchsia

149,99 zł 75,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 75,00 zł 0%

Rozmiar

info_outline Ostatnie sztuki w magazynie
Ilość
Darmowa dostawa od:
500,00 zł

Darmowa wysyłka

Przy zakupach powyżej 500 zł nie płacisz za wysyłkę.

14 dni na zwrot

Przyjmujemy zwroty produktów bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.

Szybka realizacja

Czas realizacji zamówienia 1 - 5 dni roboczych

Chętnie doradzamy

Masz jakiekolwiek pytania? Dzwoń do nas: 790 758 395

Opinie o sklepie

4.4
Na podstawie 260 opinii
Aleksandra Błaszków
3 miesiące temu

W sklepie zamówiłam botki, są prześliczne i bardzo wygodne, jakość wykonania pierwsza klasa! Rozmiar idealnie pasuje, a wysyłka była ekspresowa. Gorąco polecam ten sklep! Do tego świetny kontakt z obsługą. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i z pewnością wrócę po kolejne perełki! Aleksandra Ł.

Klaudia C
4 miesiące temu

Gorąco polecam sklep! Jednego dnia zamówiłam a na drugi dzień już miałam paczkę do odbioru ♥️ Sweterki bardzo mięciutkie i wyglądają identycznie jak na zdjęciach, bluzka również dobrej jakości 👚 Napewno kupię coś jeszcze nie raz ♥️

Jolanta Ulatowska
3 miesiące temu

Zdecydowanie polecam. Nigdy jeszcze w sklepie internetowym nie spotkałam się z tak uprzejmą obsługą. Telefony za każdym razem odbierane ekspresowo. Zakupy jak i wymiany bardzo szybkie i sprawne.

Izabela Gizela
4 miesiące temu

Zakupiłam długa czekoladowa sukienkę z dodatkiem kaszmiru 😍Jest piękna taka jak na zdjęciu😍bardzo ciepła na zbliżające się zimne dni😍w połączeniu z biała koszula, gdyż ma większy dekold wygląda obłędnie😍Polecam serdecznie 🤗

Kerstin Schiavo
3 miesięcy temu

Obsługa była absolutnie świetna, bardzo miła i szybka. Dostawa do Niemiec również była szybka. Dziękuję i czekam na kolejną interakcję. 🥰🙏🏻…

Loading...