• -10%
  • Nowość
Sukienka bawełniana w prążek FUELLA , chocolate
Sukienka bawełniana w prążek FUELLA , chocolate
Sukienka bawełniana w prążek FUELLA , chocolate
RiccaPoints: 17 pkt

Letnia, długa sukienka na ramiączkach, w prążek.
Idealnie dopasowana do sylwetki, podkreślając ją.
Na dole posiada lekkie rozcięcie. 
Materiał lekko poddaje się.
Must have w każdej szafie!

Szerokość od pachy do pachy: 36-41 cm x2 
Szerokość w talii: 28-32 cm x2
Szerokość w biodrach: 28-43 cm x2
Długość całkowita: 126 cm 

S
Szerokość od pachy do pachy: 38-43 cm x2 
Szerokość w talii: 30-34 cm x2
Szerokość w biodrach: 40-45 cm x2
Długość całkowita: 127 cm 

M
Szerokość od pachy do pachy: 40-45 cm x2 
Szerokość w talii: 32-36 cm x2
Szerokość w biodrach: 42-47 cm x2
Długość całkowita: 128 cm 

Skład:  95% bawełna 5% elastan

Produkcja: polska

Modelka Gosia 168 cm wzrostu,  na co dzień nosi r.S

Modelka Gosia 168 cm wzrostu,  na co dzień nosi r.S


Ubrania mierzone na płasko. Poszczególne wymiary mogą różnić się +/- 2 cm.
Odcień może delikatnie się różnić w zależności od partii lub ustawień wyświetlacza.

 

Nazwa Boxu
SLAY
Kolor
Brązowy
Wymiary znajdują się w zakładce "Opis"

Sukienka bawełniana w prążek FUELLA , chocolate

189,99 zł 170,99 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 161,49 zł +6%

Kolor

Rozmiar

Ilość
Darmowa dostawa od:
500,00 zł

Darmowa wysyłka

Przy zakupach powyżej 500 zł nie płacisz za wysyłkę.

14 dni na zwrot

Przyjmujemy zwroty produktów bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.

Szybka realizacja

Czas realizacji zamówienia 1 - 5 dni roboczych

Chętnie doradzamy

Masz jakiekolwiek pytania? Dzwoń do nas: 790 758 395

Opinie o sklepie

4.4
Na podstawie 260 opinii
Aleksandra Błaszków
3 miesiące temu

W sklepie zamówiłam botki, są prześliczne i bardzo wygodne, jakość wykonania pierwsza klasa! Rozmiar idealnie pasuje, a wysyłka była ekspresowa. Gorąco polecam ten sklep! Do tego świetny kontakt z obsługą. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i z pewnością wrócę po kolejne perełki! Aleksandra Ł.

Klaudia C
4 miesiące temu

Gorąco polecam sklep! Jednego dnia zamówiłam a na drugi dzień już miałam paczkę do odbioru ♥️ Sweterki bardzo mięciutkie i wyglądają identycznie jak na zdjęciach, bluzka również dobrej jakości 👚 Napewno kupię coś jeszcze nie raz ♥️

Jolanta Ulatowska
3 miesiące temu

Zdecydowanie polecam. Nigdy jeszcze w sklepie internetowym nie spotkałam się z tak uprzejmą obsługą. Telefony za każdym razem odbierane ekspresowo. Zakupy jak i wymiany bardzo szybkie i sprawne.

Izabela Gizela
4 miesiące temu

Zakupiłam długa czekoladowa sukienkę z dodatkiem kaszmiru 😍Jest piękna taka jak na zdjęciu😍bardzo ciepła na zbliżające się zimne dni😍w połączeniu z biała koszula, gdyż ma większy dekold wygląda obłędnie😍Polecam serdecznie 🤗

Kerstin Schiavo
3 miesięcy temu

Obsługa była absolutnie świetna, bardzo miła i szybka. Dostawa do Niemiec również była szybka. Dziękuję i czekam na kolejną interakcję. 🥰🙏🏻…

Loading...