• -10%
  • Nowość
Komplet bawełniany 3w1 CARVESSA , white/blue
Komplet bawełniany 3w1 CARVESSA , white/blue
Komplet bawełniany 3w1 CARVESSA , white/blue
Komplet bawełniany 3w1 CARVESSA , white/blue
RiccaPoints: 24 pkt

Komplet z bawełny składający się z koszuli, topu i spodenek.
Letni, w różowo-białe paski.
Koszula zapinana na guziki, z długim rękawem i klasycznym kołnierzykiem.
Tył jest dłuższy.
Top krótki, na gumce.
Spodenki posiadają gumkę w pasie i kieszenie.

Wymiary:

Rozmiar uniwersalny
Pasuje od S-L


top:

szerokość od pachy do pachy: 34-45 cm x2
długość całkowita: 23 cm

koszula:

szerokość od pachy do pachy: 61 cm x2
długość rękawa: 53 cm
długość całkowita: 79 cm

spodenki:

  szerokość w pasie: 35cm-45 cm x2
długość całkowita: 42 cm

Modelka Sylwia, 171 cm, nosi rozmiar S/M 

Skład: 95 % bawełna, 5 % elastan


Produkcja: polska produkcja

Ubrania mierzone na płasko. Poszczególne wymiary mogą różnić się +/- 2 cm.
Odcień może delikatnie się różnić w zależności od partii lub ustawień wyświetlacza.

Nazwa Boxu
MADAME SUE
Kolor
Niebieski
Wymiary znajdują się w zakładce "Opis"

Komplet bawełniany 3w1 CARVESSA , white/blue

269,99 zł 242,99 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 229,49 zł +6%

Kolor

Rozmiar

info_outline Ostatnie sztuki w magazynie
Ilość
Darmowa dostawa od:
500,00 zł

Darmowa wysyłka

Przy zakupach powyżej 500 zł nie płacisz za wysyłkę.

14 dni na zwrot

Przyjmujemy zwroty produktów bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.

Szybka realizacja

Czas realizacji zamówienia 1 - 5 dni roboczych

Chętnie doradzamy

Masz jakiekolwiek pytania? Dzwoń do nas: 790 758 395

Opinie o sklepie

4.4
Na podstawie 260 opinii
Aleksandra Błaszków
3 miesiące temu

W sklepie zamówiłam botki, są prześliczne i bardzo wygodne, jakość wykonania pierwsza klasa! Rozmiar idealnie pasuje, a wysyłka była ekspresowa. Gorąco polecam ten sklep! Do tego świetny kontakt z obsługą. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i z pewnością wrócę po kolejne perełki! Aleksandra Ł.

Klaudia C
4 miesiące temu

Gorąco polecam sklep! Jednego dnia zamówiłam a na drugi dzień już miałam paczkę do odbioru ♥️ Sweterki bardzo mięciutkie i wyglądają identycznie jak na zdjęciach, bluzka również dobrej jakości 👚 Napewno kupię coś jeszcze nie raz ♥️

Jolanta Ulatowska
3 miesiące temu

Zdecydowanie polecam. Nigdy jeszcze w sklepie internetowym nie spotkałam się z tak uprzejmą obsługą. Telefony za każdym razem odbierane ekspresowo. Zakupy jak i wymiany bardzo szybkie i sprawne.

Izabela Gizela
4 miesiące temu

Zakupiłam długa czekoladowa sukienkę z dodatkiem kaszmiru 😍Jest piękna taka jak na zdjęciu😍bardzo ciepła na zbliżające się zimne dni😍w połączeniu z biała koszula, gdyż ma większy dekold wygląda obłędnie😍Polecam serdecznie 🤗

Kerstin Schiavo
3 miesięcy temu

Obsługa była absolutnie świetna, bardzo miła i szybka. Dostawa do Niemiec również była szybka. Dziękuję i czekam na kolejną interakcję. 🥰🙏🏻…

Loading...