• -10%
  • Nowość
Letni bawełniany komplet VITELLA , blue
Letni bawełniany komplet VITELLA , blue
Letni bawełniany komplet VITELLA , blue
RiccaPoints: 28 pkt

Komplet idealny na lato.
Składający się z koszuli i spodenek. 
Koszula zapinana guziki, z kieszonką i klasycznym kołnierzykiem.
Spodenki posiadają kieszenie oraz gumkę w talii. 
Must have w każdej szafie!
Świetna jakość oraz modny design.
Materiał lekko poddaje się.

Wymiary:

rozmiar 36

Koszula

Szerokość od pachy do pachy: 52 cm x2
Długość całkowita: 61 cm 

Spodenki

Szerokość w pasie: 33-38 cm x2
Długość całkowita: 41 cm

rozmiar 38

Koszula

Szerokość od pachy do pachy: 54 cm x2
Długość całkowita: 62 cm 

Spodenki

Szerokość w pasie: 35-40 cm x2
Długość całkowita: 42 cm

rozmiar 40

Koszula

Szerokość od pachy do pachy: 56 cm x2
Długość całkowita: 63 cm 

Spodenki

Szerokość w pasie: 37-42 cm x2
Długość całkowita: 43 cm

Skład: 40% bawełna 30% poliester 26% lyocell 3% wiskoza 1% elastan 

Produkcja: import

Modelka Sylwia 171 cm wzrostu, na co dzień nosi r. S/M

Ubrania mierzone na płasko. Poszczególne wymiary mogą różnić się +/- 2 cm.
Odcień może delikatnie się różnić w zależności od partii lub ustawień wyświetlacza.

Nazwa Boxu
MILO
Kolor
Niebieski
Wymiary znajdują się w zakładce "Opis"

Letni bawełniany komplet VITELLA , blue

319,99 zł 287,99 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 271,99 zł +6%

Kolor

Rozmiar

info_outline Ostatnie sztuki w magazynie
Ilość
Darmowa dostawa od:
500,00 zł

Darmowa wysyłka

Przy zakupach powyżej 500 zł nie płacisz za wysyłkę.

14 dni na zwrot

Przyjmujemy zwroty produktów bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.

Szybka realizacja

Czas realizacji zamówienia 1 - 5 dni roboczych

Chętnie doradzamy

Masz jakiekolwiek pytania? Dzwoń do nas: 790 758 395

Opinie o sklepie

4.4
Na podstawie 260 opinii
Aleksandra Błaszków
3 miesiące temu

W sklepie zamówiłam botki, są prześliczne i bardzo wygodne, jakość wykonania pierwsza klasa! Rozmiar idealnie pasuje, a wysyłka była ekspresowa. Gorąco polecam ten sklep! Do tego świetny kontakt z obsługą. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i z pewnością wrócę po kolejne perełki! Aleksandra Ł.

Klaudia C
4 miesiące temu

Gorąco polecam sklep! Jednego dnia zamówiłam a na drugi dzień już miałam paczkę do odbioru ♥️ Sweterki bardzo mięciutkie i wyglądają identycznie jak na zdjęciach, bluzka również dobrej jakości 👚 Napewno kupię coś jeszcze nie raz ♥️

Jolanta Ulatowska
3 miesiące temu

Zdecydowanie polecam. Nigdy jeszcze w sklepie internetowym nie spotkałam się z tak uprzejmą obsługą. Telefony za każdym razem odbierane ekspresowo. Zakupy jak i wymiany bardzo szybkie i sprawne.

Izabela Gizela
4 miesiące temu

Zakupiłam długa czekoladowa sukienkę z dodatkiem kaszmiru 😍Jest piękna taka jak na zdjęciu😍bardzo ciepła na zbliżające się zimne dni😍w połączeniu z biała koszula, gdyż ma większy dekold wygląda obłędnie😍Polecam serdecznie 🤗

Kerstin Schiavo
3 miesięcy temu

Obsługa była absolutnie świetna, bardzo miła i szybka. Dostawa do Niemiec również była szybka. Dziękuję i czekam na kolejną interakcję. 🥰🙏🏻…

Loading...