• -10%
  • Nowość
  • Brak
Komplet letni dziergany MELORISSA , ecru/pink
Komplet letni dziergany MELORISSA , ecru/pink
Komplet letni dziergany MELORISSA , ecru/pink
Komplet letni dziergany MELORISSA , ecru/pink
RiccaPoints: 22 pkt

Letni komplet, składający się z bluzki na ramiączkach oraz spodenek.
Spodenki posiadają podszewkę w kolorze ecru.
Posiada piękny wzór w kolorowe kwiaty.
Przewiewna tkanina i najwyższa jakość.
Idealna propozycja zarówno do sneakers'ów jak i klapek.
Must have w tym sezonie!


Wymiary:

S/M

TOP

Całkowita długość: 52 cm x2
Szerokość od pachy do pachy : 53 cm x2

SPODENKI

Szerokość w talii: 46 cm (gumka) x2
Długość całkowita: 40 cm

M/L

TOP

Całkowita długość: 53 cm x2
Szerokość od pachy do pachy : 55 cm x2

SPODENKI

Szerokość w talii: 48 cm (gumka) x2
Długość całkowita: 41 cm

Produkcja: import

Skład:  100% acrylique

Modelka Oliwia, 165 cm wzrostu, nosi rozmiar XS/S


Ubrania mierzone na płasko. Poszczególne wymiary mogą różnić się +/- 2 cm.
Odcień może delikatnie się różnić w zależności od partii lub ustawień wyświetlacza.

Nazwa Boxu
Basia
Kolor
Beżowy
Wymiary znajdują się w zakładce "Opis"

Komplet letni dziergany MELORISSA , ecru/pink

249,99 zł 224,99 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 212,49 zł +6%

Kolor

Rozmiar

Ilość
Produkt niedostępny
Darmowa dostawa od:
500,00 zł

Darmowa wysyłka

Przy zakupach powyżej 500 zł nie płacisz za wysyłkę.

14 dni na zwrot

Przyjmujemy zwroty produktów bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.

Szybka realizacja

Czas realizacji zamówienia 1 - 5 dni roboczych

Chętnie doradzamy

Masz jakiekolwiek pytania? Dzwoń do nas: 790 758 395

Opinie o sklepie

4.4
Na podstawie 260 opinii
Aleksandra Błaszków
3 miesiące temu

W sklepie zamówiłam botki, są prześliczne i bardzo wygodne, jakość wykonania pierwsza klasa! Rozmiar idealnie pasuje, a wysyłka była ekspresowa. Gorąco polecam ten sklep! Do tego świetny kontakt z obsługą. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i z pewnością wrócę po kolejne perełki! Aleksandra Ł.

Klaudia C
4 miesiące temu

Gorąco polecam sklep! Jednego dnia zamówiłam a na drugi dzień już miałam paczkę do odbioru ♥️ Sweterki bardzo mięciutkie i wyglądają identycznie jak na zdjęciach, bluzka również dobrej jakości 👚 Napewno kupię coś jeszcze nie raz ♥️

Jolanta Ulatowska
3 miesiące temu

Zdecydowanie polecam. Nigdy jeszcze w sklepie internetowym nie spotkałam się z tak uprzejmą obsługą. Telefony za każdym razem odbierane ekspresowo. Zakupy jak i wymiany bardzo szybkie i sprawne.

Izabela Gizela
4 miesiące temu

Zakupiłam długa czekoladowa sukienkę z dodatkiem kaszmiru 😍Jest piękna taka jak na zdjęciu😍bardzo ciepła na zbliżające się zimne dni😍w połączeniu z biała koszula, gdyż ma większy dekold wygląda obłędnie😍Polecam serdecznie 🤗

Kerstin Schiavo
3 miesięcy temu

Obsługa była absolutnie świetna, bardzo miła i szybka. Dostawa do Niemiec również była szybka. Dziękuję i czekam na kolejną interakcję. 🥰🙏🏻…

Loading...