• -10%
  • Nowość
Komplet z wiskozy TELLINE , baby blue
Komplet z wiskozy TELLINE , baby blue
Komplet z wiskozy TELLINE , baby blue
Komplet z wiskozy TELLINE , baby blue
Komplet z wiskozy TELLINE , baby blue
Komplet z wiskozy TELLINE , baby blue
Komplet z wiskozy TELLINE , baby blue
Komplet z wiskozy TELLINE , baby blue
Komplet z wiskozy TELLINE , baby blue
Komplet z wiskozy TELLINE , baby blue
RiccaPoints: 43 pkt

Piękny, letni komplet z wiskozy. 
Składający się z koszuli, topu i spodenek.
Posiadają delikatny, haftowany wzór. 
Koszula z klasycznym kołnierzykiem, zapinana na drobne guziczki i kieszonką z przodu. 
Top krótki, zakończony gumką.
Spodenki posiadają białą podszewkę. 

Wymiary:

1-S/M  2-M/L

Koszula

S/M


Szerokość od pachy do pachy: 56 cm x2 
Długość całkowita: 73 cm 

M/L


Szerokość od pachy do pachy: 58 cm x2 
Długość całkowita: 74 cm 

Top

Szerokość od pachy do pachy: 45 cm x2 
Długość całkowita: 22 cm

Spodenki

S/M


Szerokość w talii: 37 cm x2
Długość całkowita: 34 cm  

M/L

Szerokość w talii: 39 cm x2
Długość całkowita: 35 cm

Modelka Sylwia, 171 cm, nosi rozmiar S/M 

Skład: 100% wiskoza


Produkcja: import

Ubrania mierzone na płasko. Poszczególne wymiary mogą różnić się +/- 2 cm.
Odcień może delikatnie się różnić w zależności od partii lub ustawień wyświetlacza.

Nazwa Boxu
GOSSIP
Kolor
Niebieski
Wymiary znajdują się w zakładce "Opis"

Komplet z wiskozy TELLINE , baby blue

479,99 zł 431,99 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 407,99 zł +6%

Kolor

Rozmiar

Ilość
Darmowa dostawa od:
500,00 zł

Darmowa wysyłka

Przy zakupach powyżej 500 zł nie płacisz za wysyłkę.

14 dni na zwrot

Przyjmujemy zwroty produktów bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.

Szybka realizacja

Czas realizacji zamówienia 1 - 5 dni roboczych

Chętnie doradzamy

Masz jakiekolwiek pytania? Dzwoń do nas: 790 758 395

Opinie o sklepie

4.4
Na podstawie 260 opinii
Aleksandra Błaszków
3 miesiące temu

W sklepie zamówiłam botki, są prześliczne i bardzo wygodne, jakość wykonania pierwsza klasa! Rozmiar idealnie pasuje, a wysyłka była ekspresowa. Gorąco polecam ten sklep! Do tego świetny kontakt z obsługą. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i z pewnością wrócę po kolejne perełki! Aleksandra Ł.

Klaudia C
4 miesiące temu

Gorąco polecam sklep! Jednego dnia zamówiłam a na drugi dzień już miałam paczkę do odbioru ♥️ Sweterki bardzo mięciutkie i wyglądają identycznie jak na zdjęciach, bluzka również dobrej jakości 👚 Napewno kupię coś jeszcze nie raz ♥️

Jolanta Ulatowska
3 miesiące temu

Zdecydowanie polecam. Nigdy jeszcze w sklepie internetowym nie spotkałam się z tak uprzejmą obsługą. Telefony za każdym razem odbierane ekspresowo. Zakupy jak i wymiany bardzo szybkie i sprawne.

Izabela Gizela
4 miesiące temu

Zakupiłam długa czekoladowa sukienkę z dodatkiem kaszmiru 😍Jest piękna taka jak na zdjęciu😍bardzo ciepła na zbliżające się zimne dni😍w połączeniu z biała koszula, gdyż ma większy dekold wygląda obłędnie😍Polecam serdecznie 🤗

Kerstin Schiavo
3 miesięcy temu

Obsługa była absolutnie świetna, bardzo miła i szybka. Dostawa do Niemiec również była szybka. Dziękuję i czekam na kolejną interakcję. 🥰🙏🏻…

Loading...